הדברת יונים

     
               
               

 

הרחקת יונים 

 
סובל מיונים בגגון הכביסה שלך ? סובלת מיונים בסמוך לארובת המקלחת ? מעוניינים לשים סוף לסאגת היונים ? אנו – צוות הדברת יונים  מקצועי ומנוסה – נדאג כי היונים יהיו נחלת העבר !
 
ישנן סיבות רבות לבחור להדביר יונים, חלקן אף סיבות הקשורות לענייני בריאות, שכן היונים הן ציפורים מעבירות מחלות. סיבה נוספת נעוצה בכך שהדפנות השונות של הבית שלך משמשות אותן כבית דגירה לכל דבר ועניין, ופירוש הדבר – שהן עושות את הצרכים שלהן בדופן ביתך. צרכים אלו מכילים חומצה חריפה, המסוגלת לפגוע בחלקי המתכת והבטון הסובבים את ביתך.
 
התחל לטפל ביונים – מפה את המקומות בהם הן נמצאות
 
שים לב לאלו מקומות בבית היונים נמשכות יותר מכל: הסתכל על מרפסות השמש של ביתך, אזורי הכביסה, הגגונים והמרזבים השונים. במקביל, סרוק כל מקום המעורר חשד שיש בו נוכחות יונים.
 
במידה והתגלתה בעיית יונים בביתך – אתר חברת הדברת יונים 
 
על החברה להיות חברת הדברה בעלת היתר ממשרד החקלאות, המשדרת אמינות ומקצועיות כאחת. ניתן לבדוק זאת באתרי אינטרנט שונים לסינון בעלי מקצוע.
 
התייעץ עם חברייך ושכנייך
 
השכנים הם מודיעין יעיל על חברות הדברת יונים , שכן סביר שהם סובלים מן הבעיה בעצמם, וניגשו לטפל בה באמצעות חברה מסוג כזה. השכנים יוכלו לספק לך הן מידע על חברות אמינות והן מידע על תוצאות המעשים של החברות בפועל.
 
ביצוע עבודת החברה
 
היה בבית בשעת העבודה ועקוב אחר התהליך מקרוב. שים לב – האם העובדים פועלים להרחקת היונים ממקומות הקינון בדופנות ביתך. במידה וחל שימוש בדבקים מסוגים שונים, שעקב השימוש בהם – היונים נדבקו ואינן מסוגלות להיחלץ בכוחות עצמן – ודא כי חברת ההרחקה מפנה את היונים הדבוקות ולא מסיימת את העבודה ללא שחרור היונים. היתקעות היונה בבית לזמן ממושך עלולה לגרום להפצת מחלות רבות, וספיגת החומציות שבלשלשת שלה.
 
המתן מספר ימים וחווה דעתך על השירות
 
לאחר מספר ימים – במידה והבעיה נעלמה כלא הייתה, תוכל לדעת כי עשית את הדבר הנכון, אבל במידה ויש חזרה הדרגתית של יונים, תוכל להסיק כי העבודה שנעשתה לא גרמה למספיק הרתעה, שכן בדרך כלל – ההרחקה היא לזמן ממושך מאד ולעתים – לעשרות שנים. במידה והיונים חזרו לקונן בביתך, דאג למציאת חברה אחרת, ואל תתפשר על פחות מניסיון מקצועי רב שנים.